Kontakt - Sykehusklovnene

Kontaktinformasjon

Telefon: +47 450 59 977
(man-fre, 09-15)

E-post: post@sykehusklovnene.no

Postadresse:
Sykehusklovnene
c/o Sentralen
PB 183 Sentrum
0102 Oslo

Besøksadresse:
Sentralen
Øvre Slottsgate 3
0154 Oslo

Våre kontorer ligger i 6. etasje. Registrer deg i resepsjonen, så får vi beskjed om at du har kommet .

Kontonummer: 1503 03 54769 (Øremerk sykehus om ønskelig)
Organisasjonsnummer: 992 209 054

 

Nina Elisabeth Eidem, daglig leder Sykehusklovnene

 

Daglig leder
Nina Elisabeth Eidem
nina@sykehusklovnene.no
+47 928 21 482

 

Kjersti Skjaker, kunstnerisk leder Sykehusklovnene
Kunstnerisk leder
Kjersti Skjaker
kjersti@sykehusklovnene.no
+ 47 976 68 388

 

Marianne Hardeng Åberg, administrasjonskoordinator, Sykehusklovnene


Rådgiver sykehus, administrasjonskoordinator
Marianne Hardeng Aaberg
marianne@sykehusklovnene.no
+47 995 33 125

 

Anne Berggraf, kommunikasjonsleder Sykehusklovnene


Kommunikasjonsleder

Anne Berggraf
anne@sykehusklovnene.no
+47 922 25 297

 

Ingvill Githmark, fungerende leder fundraising


Fungerende leder fundraising
Ingvill Githmark
ingvill@sykehusklovnene.no
+47 926 37 451

 

Hanne Buller,administrasjonskoordinator fundraising Sykehusklovnene


Administrasjonskoordinator fundraising
Hanne Buller
hanne@sykehusklovnene.no
+47 994 79 755