Administrasjonen - Sykehusklovnene

Administrasjonen

 

Nina Elisabeth Eidem, daglig leder Sykehusklovnene

 

Daglig leder
Nina Elisabeth Eidem
nina@sykehusklovnene.no
+47 92 82 14 82

 

Kjersti Skjaker, kunstnerisk leder Sykehusklovnene
Kunstnerisk leder
Kjersti Skjaker
kjersti@sykehusklovnene.no
+ 47 99 53 31 25

 

Marianne Hardeng Åberg, administrasjonskoordinator, Sykehusklovnene


Rådgiver sykehus, administrasjonskoordinator
Marianne Hardeng Aaberg
marianne@sykehusklovnene.no
+47 99 53 31 25

 

Anne Berggraf, kommunikasjonsleder Sykehusklovnene


Kommunikasjonsleder

Anne Berggraf
anne@sykehusklovnene.no
+47 92 22 52 97

 

Thomas Lillehagen Røyert, leder fundraising Sykehusklovnene


Leder fundraising
Thomas Lillehagen Røyert
thomas@sykehusklovnene.no
+47 47 88 25 77

 

Hanne Buller,administrasjonskoordinator fundraising Sykehusklovnene


Administrasjonskoordinator fundraising
Hanne Buller
hanne@sykehusklovnene.no
+47 99 47 97 55